Lori sedut najis 4×2

Lori Sedut Najis 4x2: Spesifikasi dan Konfigurasi

Lori sedut najis 4×2 6,000L untuk dijual bagi menilai pusingan kutipan biasa berbanding lori tangki mini 2,200L.

Kapasiti nominal
6,000 L
Susunan pacuan
4×2
Model rujukan
CLW5080GXE
Bincangkan konfigurasi andaSpesifikasi penuh

KEGUNAAN

Lori Sedut Najis 4x2: Spesifikasi dan Konfigurasi

Lori sedut najis 4×2 6,000L untuk dijual bagi menilai pusingan kutipan biasa berbanding lori tangki mini 2,200L.

Rujukan dua gandar ini mempunyai berat kasar 8,270 kg dan transmisi manual enam kelajuan. Ia pilihan armada lebih kecil daripada lori tangki 18,000 kg dengan kapasiti 13,800L. Minta susunan hos sedutan mengikut kedalaman serta kedudukan takungan dalam pusingan biasa anda.

Untuk beli lori sedut najis 4×2 ini, hantar keadaan takungan serta susunan hos yang diperlukan kepada pembekal supaya casis dan pakej sedutan dinyatakan dalam sebut harga.

Panduan pemilihan dan muatan bersama.

KONFIGURASI PERALATAN KERJA

Konfigurasi

Perbandingan armada

Tangki 6,000L menyediakan simpanan nominal 3,800L lebih besar daripada konfigurasi mini. Nilai peningkatan ini apabila beberapa lokasi kutipan boleh digabungkan sebelum perjalanan pelupusan. Bandingkan jumlah kutipan di lokasi tersebut dengan pusingan yang boleh diselesaikan oleh pasukan anda.

Susun atur kenderaan

Rujukan CLW5080GXE berukuran 5,995 × 2,080 × 2,640 mm, dengan jarak roda 3,300 mm. Ukuran ini memberikan garis luar awal untuk pintu masuk dan halaman pelupusan. Kedudukan hos memerlukan ruang tersendiri di sisi lori tangki pada setiap lokasi kutipan.

LEMBARAN SPESIFIKASISpesifikasi produkBuka semua kumpulanTutup spesifikasi

Dimensi dan peralatan menerangkan konfigurasi rujukan. Sebut harga akhir menyatakan casis, badan dan peralatan kerja yang dibekalkan.

Model dan dimensi

Model rujukanCLW5080GXE
Pengeluar kenderaanChengli (CLW)
Panjang × lebar × tinggi5995 × 2080 × 2640 mm
Berat kasar kenderaan8,270 kg

Casis dan rangkaian kuasa

Pacuan4×2
TransmisiManual 6 kelajuan
Jarak roda3,300 mm
Bahan apiDiesel

Badan dan kapasiti

Kapasiti nominal tangki6,000 L
Bahan tangkiKeluli karbon Q235
Rawatan permukaanSalutan antikakisan

Sistem kerja

Susunan kawalanManual dan elektrik
Peralatan pemantauanTolok tekanan dan kaca aras cecair
Peralatan perlindunganInjap antipengisian berlebihan

SEBELUM PERTANYAAN ANDA

Soalan pembeli

Mengapa menilai 6,000L berbanding lori tangki mini?

Tangki nominal bertambah 3,800L berbanding model 2,200L. Nilai sama ada gabungan lebih banyak lokasi kutipan mengurangkan perjalanan pelupusan untuk tugasan biasa.

Apakah dimensi rujukan CLW5080GXE?

Panjang ialah 5,995 mm, lebar 2,080 mm dan tinggi 2,640 mm, dengan jarak roda 3,300 mm. Gunakan angka itu semasa membincangkan kelegaan pintu serta susun atur lokasi kutipan.

Bagaimanakah casisnya dibandingkan dengan pilihan 13,800L?

Berat kasar rujukan ialah 8,270 kg, berbanding 18,000 kg. Bandingkan lori dua gandar yang lebih kecil ini dengan lori tangki besar apabila membahagikan tugas kutipan dan pelupusan.

KONFIGURASI SETERUSNYA

Bincangkan konfigurasi anda

Minta sebut harga terperinci untuk lori sedut najis 4x2: spesifikasi dan konfigurasi, casis dan pakej sedutan dan hos yang dipilih.

    Minta sebut harga

    Beritahu kami tentang kenderaan dan destinasinya. Ruangan bertanda * wajib diisi.

    Supaya pasukan jualan kami boleh menghubungi anda secara terus.

    Lori Sedut Najis 4x2: Spesifikasi dan Konfigurasi

    Anda juga boleh menghantar e-mel kepada [email protected].

    Cara kami menggunakan maklumat pertanyaan anda

    Sebelum membuat pesanan

    Dikendalikan oleh Chengli Automobile (Wuhan) Co., Ltd

    Panduan Pembelian

    Sediakan Pembelian Anda