Lori road sweeper

Lori Road Sweeper 4x2: Spesifikasi Penuh

Lori road sweeper Dongfeng 4×2 untuk dijual dengan hopper 7,000L dan tangki air 9,000L bagi menilai pembersihan perbandaran menggunakan air.

Kapasiti nominal
7,000 L
Susunan pacuan
4×2
Model rujukan
CLW5181TXS6SL
Bincangkan konfigurasi andaSpesifikasi penuh

KEGUNAAN

Lori Road Sweeper 4x2: Spesifikasi Penuh

Lori road sweeper Dongfeng 4×2 untuk dijual dengan hopper 7,000L dan tangki air 9,000L bagi menilai pembersihan perbandaran menggunakan air.

Berat kasar 18,000 kg dan enjin tambahan 125 kW mengenal pasti rujukan Dongfeng ini. Nilai susunan enjin kerja berasingan berbanding pilihan satu enjin. Bincangkan tugas menggunakan air serta corak pengisian semula bersama jadual pengosongan hopper.

Untuk beli lori road sweeper ini, berikan panjang laluan serta lokasi mengisi air kepada pembekal supaya hopper, tangki air dan peralatan sapuan dibandingkan dalam sebut harga.

Panduan pemilihan dan muatan bersama.

KONFIGURASI PERALATAN KERJA

Konfigurasi

Perbandingan armada

Konfigurasi ini menggabungkan simpanan hopper nominal 7,000L dengan tangki air 9,000L. Bandingkan untuk tugasan yang memerlukan perancangan bekalan air serta sisa kutipan secara berasingan. Imbangannya berbeza daripada ruang habuk 11,000L dan tangki air 6,500L pada model kering dan basah.

Susun atur kenderaan

Rujukan CLW5181TXS6SL berukuran 8,000 × 2,500 × 3,100 mm dengan jarak roda 5,100 mm. Lebar sapuan rujukan 3.2 m menerangkan laluan kerja, bukan lebar lori yang diparkir. Bandingkan susunan sapuan dengan kenderaan parkir dan bahagian jalan yang hendak dibersihkan.

LEMBARAN SPESIFIKASISpesifikasi produkBuka semua kumpulanTutup spesifikasi

Dimensi dan peralatan menerangkan konfigurasi rujukan. Sebut harga akhir menyatakan casis, badan dan peralatan kerja yang dibekalkan.

Model dan dimensi

Model rujukanCLW5181TXS6SL
Pengeluar kenderaanChengli (CLW)
Jenama casisDongfeng
Panjang × lebar × tinggi8000 × 2500 × 3100 mm
Berat kasar kenderaan18,000 kg

Casis dan rangkaian kuasa

Jenama casisDongfeng
Pacuan4×2
TransmisiManual
Jarak roda5,100 mm
Bahan apiDiesel

Badan dan kapasiti

Kapasiti hopper sisa7,000 L
Kapasiti tangki air9,000 L
Bahan badanKeluli tahan karat

Sistem kerja

Susunan pembersihanJenis basah
Enjin tambahanCummins
Kuasa enjin tambahan125 kW

Prestasi kerja

Lebar sapuan maksimum3.2 m

SEBELUM PERTANYAAN ANDA

Soalan pembeli

Bagaimanakah isi padu hopper dan air dibandingkan dengan kering dan basah?

Rujukan ini mempunyai hopper 7,000L dan tangki air 9,000L. Pilihan kering dan basah mempunyai simpanan habuk nominal lebih besar tetapi air lebih sedikit, maka perbandingan pengosongan dan pengisian berubah.

Adakah 3.2 m lebar lori yang diparkir?

Angka 3.2 m ialah lebar sapuan rujukan; lebar lori ialah 2,500 mm. Gunakan setiap angka untuk perbandingan laluan sapuan serta akses jalan yang berbeza.

Apakah beza dengan lori road sweeper satu enjin?

Rujukan ini menyenaraikan enjin kerja tambahan 125 kW. Bandingkan susunan kuasa dan perancangan servisnya dengan lori yang menggunakan satu enjin untuk pemanduan serta pembersihan.

KONFIGURASI SETERUSNYA

Bincangkan konfigurasi anda

Minta sebut harga terperinci untuk lori road sweeper 4x2: spesifikasi penuh, casis dan peralatan pembersihan dan susunan kuasa kerja yang dipilih.

    Minta sebut harga

    Beritahu kami tentang kenderaan dan destinasinya. Ruangan bertanda * wajib diisi.

    Supaya pasukan jualan kami boleh menghubungi anda secara terus.

    Lori Road Sweeper 4x2: Spesifikasi Penuh

    Anda juga boleh menghantar e-mel kepada [email protected].

    Cara kami menggunakan maklumat pertanyaan anda

    Sebelum membuat pesanan

    Dikendalikan oleh Chengli Automobile (Wuhan) Co., Ltd

    Panduan Pembelian

    Sediakan Pembelian Anda